Nabízíme

Architektonické služby

Jsme projekční a developerská společnost s mnohaletou zkušeností v privátní i komerční oblasti výstavby.

Poskytované služby

Kreativní architektonický návrh

Nabízíme kompletní architektonický návrh a zpracování dokumentace staveb ve všech výkonových fázích. Zpracováváme projekční dokumentaci na všechny typy staveb a záměrů. 

Realizace staveb na klíč

Rádi vám zařídíme kompletní realizaci stavby domu a zahrady včetně autorského a technického dozoru. Zkušenost máme především s projekty staveb pro bydlení a staveb občanské vybavenosti se zaměřením na budovy pro obchod a služby, včetně sociálních.

Poradenství

Poskytujeme poradenství a konzultační služby spojené s realizací staveb, jejich návrhy nebo například při koupi nemovitosti. Poradenství poskytujeme v oblasti architektury, stavebně-technické problematiky a stavebního práva

Developerské projekty

Zaměřujeme se především na projekty bydlení pro seniory. Spolupracujeme úzce na projektech ECE Project Management a Pražská Teplárenská. Připravujeme mj. privátní bydlení a projekt rezidenčního a sociálního bydlení pro seniory v Kouřimi, 30 km od Prahy.

Doplňkové služby

Rádi vám zařídíme nebo zprostředkujeme i doplňkové služby jako návrh, realizace a údržba zahrady, údržba a úklid domu a další.

Inženýring

Inženýring zahrnuje projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy, správci dopravní a technické infrastruktury a následně vyřízení patřičných povolení potřebných k realizaci stavby.

O nás

Navrhujeme a budujeme domy již více než 25 let

Naše projekty charakterizuje osobní přístup, který umožňuje naplnit klientovy představy. Zakládáme si na odbornosti a kvalitě služeb, které garantuje zkušený autorizovaný architekt Ing. Arch. Michal Švarcbach.  Máme i partnerskou spolupráci s realitními kanceláři, která usnadňuje zajištění pozemku a komplexní realizaci. Zaměřujeme se na nízkoenergetické domy, které otevírají klientům dveře do budoucnosti.

Arkády Pankrác

Pojďme společně budovat

Kontaktujte nás pro možnou spolupráci.

Krupá 63, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
+420 739 540 739

2 + 15 =